Avize Modelleri

avize,aplik,sarkıt,lambader,çeşitleri,armatür,masa lambası,taşlı avize, avize çeşitleri,

Posted by on 9 Aralık 2015

 Avize Modelleri Pandora-Aydınlatma-fly13

Yaşama alanlarının vazgeçilmezi olan avizeler Pandora Aydınlatma şıklığı, kalitesi ve modernliği ile müşterilerine birçok avize çeşitleri seçeneği sunmaktadır. Kumandalı avize modelleri , enerji tasarruflu avize modelleri , 4 ve 5 kollu avize modelleri , 6 kollu avize modelleri ve isteğe göre üretilen çok kollu avize modelleri , kristalli avize modelleri , kumaş şapkalı  avize modelleri , taşlı avize modelleri,klasik döküm avize modelleri , klasik avize modelleri , metal avize modelleri , armatür avize modelleri gibi birçok envantere sahip olan Pandora Aydınlatma ismini büyük projelerde birçok defa altın harflerle kazımıştır.

                            Bilindik avize anlayışını modernleştiren, avize modellerini Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtan, yüzde yüz Türk sermayeli olan Pandora Aydınlatma; otellerde, misafirevlerinde, camiilerde ve daha birçok yerde bulunan muhteşem, göz alıcı ve şaşalı avizelerin ve avize modellerinin arkasındaki hatırısayılır aydınlatma şirketlerinin en büyüklerinden biri olmaya devam ediyor ve sizin desteklerinizle de yine devam edecektir.  Aydınlık çağrışımı eski zamanlardan bu yana her zaman zenginliğin ve abartının göstergesi olmuştur, en büyük örnek olarak avize ve avize modellerini gösterebiliriz.  Aydınlatma tarihinden günümüze kadar insanların dikkatini en çok çeken aydınlatma armatürü, ışık ve kristal parlaklığının birleşimi olan “avizeler” ve avize modelleri  olmuştur. Saray, otel ve camii aydınlatmalarında dikkat edilecek pek çok konudan ilki, tarihi bütünlüklü iç mekânlarla uyumlu bir tarz seçimine gitmek ve aydınlatma  işlevselliğini doğru planlamaktır. Kullanıldığı bölgenin tarihsel ruhunu yansıtan mimarisini hakkıyla yansıtacak aydınlatma armatürleri, avize modelleri ve sistemleri seçilmelidir. Bulunduğu yerin asaletinin tüm kalitesiyle sunan birbirinden yaratıcı ve şık tasarımlar dünyanın önde gelen yerlerini aydınlatmak ve bulunduğu yerlerin sahip olduğu prestij ile isimlerine ün katmak amacıyla yarış halindedir.
                            Mimari biçimleri, süslemeleri, kapı ve duvar şekilleri, bina alt yapısı ile birebir bağlantılı olan aydınlatma sistemleri ve avize modelleri farklı bölümlerde ihtiyaç duyulduğu kadar ışık seviyesini sağlamalıdır. Büyük salonlar, geniş insan kitlelerine ev sahipliği yaptığından ve içerisinde konaklayan kişilerin statülerinin göstergesi olarak birer imge haline geldiğinden; bu alanlarda büyük avize modelleri tercih edilir. Geçiş işlevinde kullanılan tüm koridor hol ve alanlarda da duvar renk ve yapılarıyla uyumlu aplik ya da sarkıt çeşitleri kullanılabilir.Kısacası mekan aydınlatması, muhteşemliğiyle, gösterişiyle ve bol aydınlığı ile tamamen size layık bir görsel şölen niteliğinde olmalıdır.
Posted in: Avize

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>