Avize

avize,aplik,sarkıt,lambader,çeşitleri,armatür,masa lambası,taşlı avize, avize çeşitleri,

Posted by on 9 Aralık 2015

Pandora_aydınlatma_galaxy-9lu-beyazAvize

Evinizin, ofisinizin, otellerin ve sosyal alanların vazgeçilmezi ve demirbaşı olan avizeler, sadece taşlı ve kristalli olmanın yanı sıra kumaş ve birçok farklı yapıya sahip olarak Pandora Aydınlatma kalitesiyle sizlere ulaşıyor. Şıklığın simgesi haline gelen avizeler, mimari yapıya ve kullanılacağı yere göre çeşitlendiriliyor.

Kumandalı avizeler , enerji tasarruflu avizeler , 4 ve 5 kollu avizeler , 6 kollu avizeler ve isteğe göre üretilen çok kollu avizeler , kristalli avizeler , kumaş şapkalı  avizeler , taşlı avizeler, klasik döküm avizeler , klasik avizeler , metal avizeler , armatür avizeler gibi birçok seçeneklerle  karşımıza çıkıyor. Nostaljiden kopamayan ve yeniliğe ayak uyduran çeşitleri olan avizeler bulunduğu bölgeyi güneş gibi parlatmaktadır. Genel olarak yaşam alanlarımızın aydınlatmasında kullanılan, yarattığı şıklığı göz önünde tutan ve Swarovski, asfour gibi dünyada kalitesini kanıtlamış taşların kullanıldığı farklı model arayışında olanlar için yumuşak dokulu malzemelerin kullanıldığı  avizeler, meydana getirdiği ışığın dansını siz seyircilerine bütün estetikliğiyle sunmaktadır.
                 Tasarımcıların ve mimarların kendi yapıtlarını da meydana  getiren Pandora Aydınlatma, avize  sektöründe de rakiplerini arkada bırakmıştır. Artemide, Copenlamp, Lirio,  Eseo, Massive gibi dünyanın lider aydınlatma markalarıda  içinde bulunduran Pandora Aydınlatma,sunduğu geniş avize seçkisinin tasarımcıları, kimi zaman tabiatın güzelliklerinden esinlenip; adeta evinizin ortasına çiçekleri açmış, yaprakları yeşermiş capcanlı ve gösterişli renklerle süslü bir ağacı getirirken; kimi zaman da tarihin en görkemli saraylarından gelmişçesine; ama asla modern dünyanın dekorasyon zevkine ters düşmeyen yaratıcı sanat eserleriyle gönlünüzü çalıyor. Dilerseniz kendi tasarımınızı kendiniz yapın, biz hayata geçirelim, dilerseniz de uzman kadromuzla birlikte size proje desteği sağlayıp sizin için en uygun tasarımı ve aydınlatmayı sunalım.
                Pandora Aydınlatma olarak garantili avize ve aydınlatma ürünlerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Aydınlatmayı estetikle birleştirenPandora Aydınlatma’nın sizlere sunduğu kaliteli aydınlatma ürünleri ile evinizi, bahçenizi, çalışma alanlarınızı rengârenk ışıklarla aydınlatabilirsiniz yada gözü yormayan aydınlatma envanterimize başvurabilirsiniz. Evinizi saraya dönüştürmek istiyorsanız kullanacağınız avizelerde  saraylara layik olmalıdır. Avize ve diğer aydınlatma ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız ve fiyatları öğrenmeniz için sizleri Pandora Aydınlatma alış-veriş sitesine bekliyoruz…

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>